Můj kocourek Flynn a kočička Misty vzpomínka

Bylo to těžké rozhodnutí, jeden mladý život vyhasl. Bylo tak rychlé vidět změny.

Nebyl felinoterapeut v pravém slova smyslu, ale pro mě takovým byl, vždycky se mnou, se mnou na záchodě, se mnou v posteli. Se mnou na zahradě, když jsem se koupala, on mě hlídal na vaně.

Dneska jsem strávila celou hodinu na veterině, nejdřív testy, ale já už jsme věděla, že ti selhaly orgány. Doktor mi to jen potvrdil, akutní selhání jater a ledvin a kdoví co ještě, přestala jsem vnímat, přestala jsem poslouchat. Neudržela jsem se a jen jsem plakala. To na mě bylo rozhodnutí co dál, nechtěla jsem, aby si dál trpěl.

Ať už ti je dobře, vždycky so tu se mnou byl a tak jsem já byla s tebou na tvé poslední cestě.

Teď se mnou jsou kocouří kluci Simon a Shadow, zapalujeme svíčku a myslíme na tebe Flynne. Milujeme tě

Také jsem se rozhodla udělat testy, už kvůli mým dalším kočkám a modlím se, aby byly v pořádku. Vypadají v dobré kondici, leží tu teď se mnou, ví, že je potřebuji. Byl to náročný den, pschicky i fyzicky náročný. Mohli jsme se spolu rozloučit, nebála jsem se smrti a přijala jí. Byla jsem tam s tebou dokonce.

Při Flynnovi si vždy vzpomenu ještě na Místy na malinkaté koťátko, které ke mě přišlo pokousané od psa, ochrnula na zadní nožičky a ochrnutí šlo stále dál a dál. Až to nebylo slučitelné s životem. Snažila jsem se ji ten skoro necelý měsíc udělat krásný a moc jsem ji milovala.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s