Vrh A Foxhyn

Dne 18.07.2022 se narodil můj vysněný ba přímo vymodlený první vrh A v chovatelské stanici Foxhyn, rodiče jsou Alrischa Mudi Star from the Czech Land a Szélvigyázó-Garabonciás Rímes Kerka . Jsem tak ráda, že jsme to nevzdali a zkusili to znovu, za všechny trable a neštěstí co se nám dělo, se mi splnilo přání.

Kdo sledujete nás příběh, tak víte, že to byl třetí pokus a stál za ty předešlé dva ❤

Sice jsem dva dny nespala, přípravy byly dlouhé, za to porod byl rychlý, i když první kluk dal Arišce zabrat, potom to šlo rychle, nejdřív jsme štěňátka dávali do pelíšku, když Ariška rodila, ale po chvilce rodila i se štěňátky. Nejdřív tedy kluk s váhou 290 gramů se narodil v 7:45, druhá menší holčička se narodila v 7:57 s váhou 210 gramů, pak další holčička v čase 8:15 s váhou 200 gramů, tady to chvilku trvalo se narodil světlý kluk v čase 8:50 s váhou 280 gramů.

V tu chvíli jsem si říkala, že možná budeme mít celý vrh světlý. A pak jsme spatřili v čase 9:16 černou kuličku, tak si říkám, že bychom měli černé štěně, ale potom mě hned napadlo, že se přece jen někdo pomamil, blue merle holčička s váhou 210 gramů, tady jsme si říkali, že už bude možná poslední, ale že počkáme, a tak ještě po delší pauze se ukázala opět malá černá kulička, a přesto větší merle holčička s váhou 290 gramů v čase 10:30, tady už jsme si říkali, že už budou asi všechna, Ariška se uklidnila, byl to skvělý porod, Ariška je skvělá máma, jsem na ní pyšná.

A tak vám představuji náš první vrh, vítejte na světe Aureliusi, Alétheio, Aspasio, Athanasiosi, Astorio a Artemis. Některá štěňátka jsou volná.

And so I present to you our first litter, welcome to the world Aurelius, Alétheia, Aspasia, Athanasios, Astoria and Artemis. Some puppies are available for reservation.

Více fotek zde: https://eu.zonerama.com/PavlaKrausova/Album/8670196

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s