Hoopers


Tábor hoopers

V létě jsme si vyzkoušeli nové dva sporty a jedním z nich je právě hoopers, které jsem si dlouho chtěla zkusit a opravdu mě zaujalo, kdyby bylo všechno, tak jak mělo být, neměli bychom šanci zkusit nové věci.

Meggie a nový sport hoopers

enhle sport mě vždycky zajímal, ale jedničkou pro nás bylo vždycky agility a pasení. Toto léto jsem získala možnost si to zkusit a k tomu ještě frisbee. Meggie hoopers moc baví a jakou má z toho radost, nejdřív si u hoopers nebyla jistá, osamostatnit se a pracovat sama, ale během chvíle ji to přešlo. Pracovali jsme teda na mističku i když z prvních pokusů jsem měla ovci na amortizéru a plnící míček na amortizéru, přece jen ty pamlsky jsou pro ní lepší. Pořádně nepracovala ještě déle než Ariška, ale Meggie s odložením a klidem nemá problém, i když si většinou na konci vyštěkne, dá se to korigovat. Byla úžasná.

Photo4

Ariška a nový sport hoopers

Tohle léto bylo naprosto neplánované a odlišné, než jak bych si to představovala. Mělo se točit jen kolem štěňat a když štěňata nevyšla a já bych byla naprosto v pořádku, tak by bylo plné agility. Ale díky tomu všemu jsem si vyzkoušela hned dva pro nás naprosto nové sporty, týden jsem pak nebyla schopná prakticky normálně fungovat a to jsem neběhala 😆. Jak to asi vypadá, když pořádně se psem rok nepracujete 🙈 třeba tak, že to uškodilo hodně odložení, i když jsme ho cvičili, tak u focení ano, to vydrží sedět, dělat to co řeknu, tady a u frisbee to tedy moc nešlo. A i u takového sportu je těžké Arišku uřídit, takže i bez běhu to byla jízda plná adrenalinu a i když člověk neběhá, je to dost náročné 😂 Vidět tu její radost, tu šílenost v očích 😂 to její nadšení, to pro mě bylo nejvíc

Photo2

Photo5

Videa